Nietypowe kształty z każdego materiału!

Chcesz zrobić coś oryginalnego? Dzięki naszemu laserowi i doświadczeniu jesteśmy w stanie tworzyć praktycznie dowolne kształty na praktycznie dowolnym materiale! Ogranicza nas WYOBRAŹNIA!

Nowa oferta - FOTOGRAFIA

Fotografia reklamowa - produktów, pomieszczeń oraz artystyczna fotografia studyjna i plenerowa. Oferujemy zdjęcia na potrzeby biznesu ale także sesję rodzinne i ślubne.

Kalendarze

Kalendarze firmowe stanowią bardzo pomocny element marketingu dla Twojej firmy, albowiem z jednej strony są niezwykle użyteczne dla osoby z nich korzystającej, a z drugiej przez cały rok będzie ona miała przed sobą logo oraz wizerunek twojej firmy.

kalendarze z grawerem laserowym

Biorąc pod uwagę fakt, że reklama na kalendarzu czynnie działa przez cały rok, to poprzez porównanie jej zasięgu, czasu działania oraz kosztów okazuje się, że jest to jedna z najlepszych i do tego najtańszych form marketingowych.

Oczywiście niezwykle ważny jest dobór formy kalendarza oraz tego, co ma się na nim znajdować. Oferujemy Państwu wybór jednej z wielu grafik dostępnych w zbiorach naszej firmy lub też dostarczenie własnej, która zostanie umieszczona na kalendarzu.

Choć może się to wydawać często nieistotne, to jednak dobór odpowiedniej grafiki ma bardzo ważny wpływ na wykorzystanie kalendarza. Jest on uzależniony od branży, kraju, a także docelowej grupy odbiorców. Oferujemy Państwu wybór uniwersalnego kalendarza lub specjalnie wykonanego na potrzeby wybranej grupy klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

kalendarze trójdzielne, dwudzielne, plakatowe, wieloplanszowe, biurkowe stojące, biurkowe leżące, a także kalendarze książkowe.