Nowa oferta - FOTOGRAFIA

Fotografia reklamowa - produktów, pomieszczeń oraz artystyczna fotografia studyjna i plenerowa. Oferujemy zdjęcia na potrzeby biznesu ale także sesję rodzinne i ślubne.

Nietypowe kształty z każdego materiału!

Chcesz zrobić coś oryginalnego? Dzięki naszemu laserowi i doświadczeniu jesteśmy w stanie tworzyć praktycznie dowolne kształty na praktycznie dowolnym materiale! Ogranicza nas WYOBRAŹNIA!

Wizytówki

Choć w dzisiejszych czasach mamy coraz większą styczność z powszechną elektroniką, to jednak popularne wizytówki nadal stanowią popularną i niezwykle prostą formę promocji firmy.

testowy opis

Na zdjeciu: kilka przykładowych realizacji

Wizytówka stanowi niezwykle prosty, aczkolwiek bardzo pomocny element prezentacji firmy lub jej przedstawiciela.

Dzięki niewielkim rozmiarom możesz ją zawsze zmieścić do kieszeni i w razie potrzeby podarować potencjalnemu i nowemu partnerowi biznesowemu lub klientowi.

Na zdjeciu: wizytówka klasyczna z lakierem miejscowym w logo

Choć wizytówka nie jest skomplikowanym narzędziem promocyjnym, to jednak w wielu przypadkach jej wygląd oraz informacje zawarte na niej mogą bardzo wiele zdziałać lub też świadczyć o twojej firmie. Taki produkt winien zawierać logo firmy, jej adres oraz wszelkie dane kontaktowe.

Na zdjeciu: wizytówka na papierze z fakturą oraz tłoczonymi napisami

Stworzenie bardzo oryginalnej i ekskluzywnej wizytówki może być dla Ciebie już dodatkowym plusem na starcie w kontaktach z klientami i wspólnikami.

na zdjęciu: Wizytówka na przeźroczystej plexi

Dlatego stawiając na nasze usługi, otrzymujesz szansę posiadania niezwykle stylowej i biznesowej wizytówki na każdą okazję.

W naszej ofercie odnajdziesz wizytówki w wielu postaciach:

wizytówki standardowe,

wizytówki wypukłe,

wizytówki grawerowane,

wizytówki plastikowe,

wizytówki przezroczyste.