Nowa oferta - FOTOGRAFIA

Fotografia reklamowa - produktów, pomieszczeń oraz artystyczna fotografia studyjna i plenerowa. Oferujemy zdjęcia na potrzeby biznesu ale także sesję rodzinne i ślubne.

Nietypowe kształty z każdego materiału!

Chcesz zrobić coś oryginalnego? Dzięki naszemu laserowi i doświadczeniu jesteśmy w stanie tworzyć praktycznie dowolne kształty na praktycznie dowolnym materiale! Ogranicza nas WYOBRAŹNIA!

Reklama na pojazdach

Reklama na pojazdach to niezwykle skuteczna i tania forma promocji firmy. Biorąc pod uwagę stałe przemieszczanie się pojazdów z umieszczonymi reklamami, zasięg obranej kampanii marketingowej znacznie się zwiększa.Nasza firma realizuje kompleksowe zamówienia na oklejanie samochodów. Jest to niezwykle pomocna forma reklamy, zważywszy na fakt, że udostępniany przez Państwa samochód już sam w sobie stanowi darmową powierzchnię reklamową.

Jego częste przemieszczanie się, a także nieograniczony zasięg oznacza dotarcie do znacznie większej liczby potencjalnych klientów.Proponujemy Państwu kilka najpopularniejszych sposobów oklejania samochodów:


1. Folia ploterowa
Jest to stosowany już od wielu lat materiał, jaki można umieszczać na różnych pojazdach. Materiał ten charakteryzuje się lekkim i łatwym rozwijaniem się z rolki, wysoką wytrzymałością na uszkodzenia, rozciągnięcia, nie pozostawia na pojeździe kleju.


2. Folia wylewana
Jest to nowoczesny materiał, który umożliwia stworzenie na nim praktycznie każdej grafiki.  Posiada on bardzo dobre właściwości termokurczliwe, dzięki czemu reklama może zostać umieszczona nawet na pojazdach, które nie posiadają idealnej i gładkiej powierzchni.


3. Folia monomeryczna
Jest to bardzo prosta folia samoprzylepna. Dzięki zastosowaniu farb solventowych nie trzeba jej dodatkowo laminować do powierzchni zewnętrznych. Nadruki na niej charakteryzują się dużym nasyceniem barw.


4. Folia OWV One Way Vision
Jest to bardzo popularna folia stosowana w pojazdach komunikacji miejskiej. Posiada budowę typu plastra miodu, dzięki czemu z wewnątrz nie zasłania widoku. Może być także z powodzeniem stosowana na oknach i szybach budynków, sklepów.


5.  Folia odblaskowa i fluorescencyjna
Ma podobną budowę jak folia ploterowa, lecz zastosowane w niej techniki sprawiają. Że obijając światło, folia ta uwidacznia logo, wszelkie znaki i litery. Folia fluorescencyjna ma zbliżone właściwości do znaków drogowych, dzięki czemu odbijając światło staje się jeszcze bardziej widoczna i eksponuje swe najważniejsze elementy, w ty wypadku grafikę.

6. Laminat
Laminat to specjalna warstwa ochronna, która ma zabezpieczać grafikę, reklamę przed działaniem warunków atmosferycznych oraz uszkodzeń mechanicznych.


Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn i rozwiązań, nasza firma jest w stanie zapewnić każdemu wysoka jakość produktów. Zapraszamy do współpracy zarówno większe, jak i mniejsze przedsiębiorstwa.