Nowa oferta - FOTOGRAFIA

Fotografia reklamowa - produktów, pomieszczeń oraz artystyczna fotografia studyjna i plenerowa. Oferujemy zdjęcia na potrzeby biznesu ale także sesję rodzinne i ślubne.

Nietypowe kształty z każdego materiału!

Chcesz zrobić coś oryginalnego? Dzięki naszemu laserowi i doświadczeniu jesteśmy w stanie tworzyć praktycznie dowolne kształty na praktycznie dowolnym materiale! Ogranicza nas WYOBRAŹNIA!

Litery i obiekty przestrzenne

Litery i obiekty przestrzenne to bardzo popularne obecnie zdobienie elewacji budynków lub wnętrza pomieszczeń. Za ich pomocą można skutecznie zadbać o lepszą promocje i wizerunek firmy.

Na zdjęciu: Litera ze styroduru (czerwona) oraz połączenie styroduru i plexi (czarna, błysk) - plexi jest wycinana laserowo i łączona ze styrodurem.


Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związany z tworzeniem liter i obiektów przestrzennych (logo, grafiki). Mają Państwo następujące formy do wyboru:

1. Litery ze styroduru
Styrodur to materiał budowlany podobny do styropianu, lecz posiadający bardziej trwałą i jednolitą strukturę. Za jego pomocą możliwe jest tworzenie liter oraz grafik przestrzennych, nawet o większych rozmiarach. Specjalne zabezpieczenia gwarantują wysoką jakość obiektu oraz jego odporność na warunki zewnętrzne. 


2. Litery z plexi
Pleksi oraz szkło akrylowe to materiały wykonane z polimeru. Mogą stanowić świetne uzupełnienie liter ze styroduru oraz obiektów podświetlanych. Są niezwykle odporne na działanie warunków atmosferycznych, uszkodzeń mechanicznych, a przy tym zapewniają napisowi lub grafice o wiele większe właściwości estetyczne. Dzięki nowoczesnym technikom oraz wytrzymałości materiału, możliwe jest wykonywanie nawet niewielkich liter i obiektów z pleksi. Do ich tworzenia nasza firma wykorzystuje technikę laserową oraz frezarki. 3. Litery z PCV i PCW
Litery z PCV stanowią pośrednie zastosowanie między produktami z pleksi a styroduru. Ich ogromną zaletą jest możliwość korzystania z szerokiej palety barw płyt, z jakich są wykonywane. Ponadto ich struktura oraz powierzchnia świetnie nadaje się także do zastosowania folii reklamowych. Trwałość gotowego produktu zamontowanego na zewnątrz przewidziana jest nawet do siedmiu lat. Jesteśmy w stanie zastosować wybrany kolor oraz kształt graficzny na każde życzenie Klienta. 4. Litery podświetlane
Litery podświetlane to bardzo nowoczesne i przyciągające uwagę klienta rozwiązanie. Są one idealne zarówno za dnia, jak i po zmierzchu. W naszej ofercie znajdują się między innymi: litery świecące przodem, przodem z aurą, świecące tyłem, ze świecącym obrysem, litery neonowe, a także litery blokowe. 5. Litery aluminiowe
Litery oraz wszelkie znaki aluminiowe wykonywane są albo z dibondu albo aluminium o odpowiedniej grubości. Dzięki kocowaniu do ściany techniką dystansów, stwarzają one wizualny efekt przestrzeni. Są to niezwykle eleganckie, stylowe oraz trwałe elementy, które będą znakomitą forma reklamy oraz zdobienia budynku. Można je dodatkowo wykonać w graficznej formie 3D, dodatkowo podświetlanej diodami dla jeszcze mocniejszego efektu.