Nowa oferta - FOTOGRAFIA

Fotografia reklamowa - produktów, pomieszczeń oraz artystyczna fotografia studyjna i plenerowa. Oferujemy zdjęcia na potrzeby biznesu ale także sesję rodzinne i ślubne.

Nietypowe kształty z każdego materiału!

Chcesz zrobić coś oryginalnego? Dzięki naszemu laserowi i doświadczeniu jesteśmy w stanie tworzyć praktycznie dowolne kształty na praktycznie dowolnym materiale! Ogranicza nas WYOBRAŹNIA!

Oklejanie witryn

Witryny okienne stanowią dla każdego dodatkową i bezpłatną powierzchnię reklamową, która dobrze wykorzystana może przynieść spore efekty. Szczególnie ważne jest zaprojektowanie naklejanej reklamy oraz jej profesjonalne umieszczenie na szybie. Nasza firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie oklejania witryn.Zajmujemy się oklejaniem witryn sklepowych dużych i wielkoformatowych za pomocą  różnego rodzaju folii. Oklejanie witryn sklepowych nie należy to łatwych zadań, gdyż niezwykle liczy się jakość wydrukowanej folii samoprzylepnej. Lecz także  niezwykła precyzja podczas oklejania witryny. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem dla Państwa będzie zlecenie naszej firmie stworzenia takiej reklamy. Będzie ona  dodatkowym elementem marketingowym, a także estetycznym, gdyż oklejona siedziba  firmy, sklepu wygląda o wiele bardziej stylowo i profesjonalnie.


Oferowana przez nas grafika na witryny może być wykonana z:


1. Folii ploterowej  
Jest to bardzo popularna technika wykorzystywana do prostych grafik, a także napisów. Wycinana jest za pomocą maszyny i wykorzystuje się przy tym folie o jednolitym kolorze. W naszej ofercie dostępna jest szeroka paleta kolorów.

2. Wyklejana folia z nadrukiem solwentowym
Jest to rodzaj folii, który znakomicie nadaje się do nadruku fotografii, różnego rodzaju grafik, obrazów, a także wydruków wielokolorowych. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom jest to nadruk, który może być wykorzystywany przez wiele lat i jest przy tym odporny na wilgoć, działanie promieni słonecznych. Z racji swej budowy zalecany jest jednak do wydruków o mniejszym rozmiarze.

3. Folia okienna One Way Vision
Jest to folia stworzona specjalnie z myślą o szybach. Posiada budowę plastra miodu, dzięki  czemu zapewnia ponad 50-procentową przepuszczalność światła do wnętrza pomieszczenia oraz dobrą widoczność z wewnątrz.

4. Folia mleczna do dekoracji szkła
Jest to specjalny gatunek folii, która imituje fakturę mrożonego lub piaskowanego szkła. Folia charakteryzuje się dość dużą transmisją światła. Za jej pomocą można idealne rozproszyć światło, zwiększając estetykę konkretnego miejsca. Najczęściej jest stosowana w gabinetach lekarskich i stomatologicznych.