Nietypowe kształty z każdego materiału!

Chcesz zrobić coś oryginalnego? Dzięki naszemu laserowi i doświadczeniu jesteśmy w stanie tworzyć praktycznie dowolne kształty na praktycznie dowolnym materiale! Ogranicza nas WYOBRAŹNIA!

Nowa oferta - FOTOGRAFIA

Fotografia reklamowa - produktów, pomieszczeń oraz artystyczna fotografia studyjna i plenerowa. Oferujemy zdjęcia na potrzeby biznesu ale także sesję rodzinne i ślubne.

Projektowanie logo

Idealne logo stanowi prostą ścieżkę ku rozpoznawalności Twojej firmy

 

Logo firmy stanowi niezwykle ważny element procesu marketingowego służącego stworzeniu prostej identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Ukształtowanie się formy logo będzie przede wszystkim uzależnione od formy działalności formy, jej potrzeb, a także miejsca i specyfiki działania. Ważnym elementem służącym tworzeniu rozpoznawalnego logo marki jest jej nazwa. Posiadając od Klientów nazwę przedsiębiorstwa i jej branżę, będziemy w stanie stworzyć niezwykle oryginalny i trafiający do Klienta logotyp. Będzie on niezwykle spójny z polityką biznesową i kulturalną firmy, a także eksponujący jej najważniejsze atrybuty.Wielokrotnie zdarzało się, że to logo marki stawało się ważniejsze od jej nazwy, dlatego niezwykle ważnym jest zainwestowanie w logotyp, który powinien spełniać wiele pokładanych w nim zadań i nadziei.


Starannie przemyślane i wykonane logo firmy musi być proste w odbiorze, a sama jego forma jak najlepiej dobrana do potrzeb Klienta (czytelna w odbiorze, prezentująca wartość marki). Bez spójności z wartością i działalnością firmy logo niezwykle mocno traci na znaczeniu.Oferujemy Państwu najlepsze usługi z zakresu projektowania logo, zmiany obecnego lub też jego estetycznego odświeżenia.

Nasze studio graficzne zagwarantuje Państwu kilka projektów, które z pewnością będą uwzględniać Państwa oczekiwania, sugestie, podpowiedzi. Szczególnie zależy nam na jak największym zadowoleniu Klienta oraz samych pracowników z wykonanej pracy.